Generell informasjon
| År | 1989 - 1993 |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.9 D (65 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 21 (B48) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4530 mm |
| Bredde | 1730 mm |
| Høyde | 1415 mm |
| Akselavstand | 2660 |
| Vekt | 1415 kg |
| Maks bredde | 1495 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1870 |
| Motor kw | 48 kw |
| Motor hk | 64 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 48 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 80 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 66 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/55 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 155 km/h |
| Akselerasjon | 16 s |
| Drivstoffby | 7.3 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.6 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.1 l/100km |