Generell informasjon
| År | 1989 - 1993 |
| Merke | Renault |
| Motor | 2.0 i 12V (140 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 21 (B48) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4530 mm |
| Bredde | 1730 mm |
| Høyde | 1415 mm |
| Akselavstand | 2660 |
| Vekt | 1415 kg |
| Maks bredde | 1605 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1995 |
| Motor kw | 103 kw |
| Motor hk | 138 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 103 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 88 mm |
| Ventiler i sylindere | 3 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 66 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/70 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 203 km/h |
| Akselerasjon | 9.6 s |
| Drivstoffby | 12.4 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.4 l/100km |