Generell informasjon
| År | 1986 - 1993 |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.7 i (75 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 21 Kombi (K48) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4693 mm |
| Bredde | 1726 mm |
| Høyde | 1450 mm |
| Akselavstand | 2809 |
| Vekt | 1450 kg |
| Maks bredde | 1665 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1721 |
| Motor kw | 55 kw |
| Motor hk | 74 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 55 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 81 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 66 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/65 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 185 km/h |
| Akselerasjon | 10.7 s |
| Drivstoffby | 10.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.5 l/100km |