Generell informasjon
| År | 1983 - 1993 |
| Merke | Renault |
| Motor | 2.2 i (107 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | 21 Kombi (K48) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4693 mm |
| Bredde | 1726 mm |
| Høyde | 1450 mm |
| Akselavstand | 2809 |
| Vekt | 1450 kg |
| Maks bredde | 1735 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2165 |
| Motor kw | 78 kw |
| Motor hk | 105 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 78 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 88 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-80 |
| Drivstoffkapasitet | 66 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R14 H |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 186 km/h |
| Akselerasjon | 10.7 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 9 l/100km |