Generell informasjon
| År | 1984 - 1992 |
| Merke | Renault |
| Motor | 2.0 (103 HP) |
| Kroppstype | Estate |
| Modell | 25 (B29) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4715 mm |
| Bredde | 1805 mm |
| Høyde | 1415 mm |
| Akselavstand | 2725 |
| Vekt | 1415 kg |
| Maks bredde | 1605 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1995 |
| Motor kw | 76 kw |
| Motor hk | 102 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 76 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Carburetor |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 88 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 72 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/70 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 187 km/h |
| Akselerasjon | 11.6 s |
| Drivstoffby | 12.1 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.1 l/100km |