Generell informasjon
| År | 1988 - 1993 |
| Merke | Renault |
| Motor | 2.85 i V6 (153 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | 25 (B29) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4715 mm |
| Bredde | 1805 mm |
| Høyde | 1415 mm |
| Akselavstand | 2725 |
| Vekt | 1415 kg |
| Maks bredde | 1755 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2849 |
| Motor kw | 112 kw |
| Motor hk | 150 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 112 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 91 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 72 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/60 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 233 km/h |
| Akselerasjon | 7.4 s |
| Drivstoffby | 14.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 7.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 9.3 l/100km |