Generell informasjon
| År | 1999 - - |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.4 i 16V (103 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | 25 (RF) |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3990 mm |
| Bredde | 1688 mm |
| Høyde | 1417 mm |
| Akselavstand | 2500 |
| Vekt | 1417 kg |
| Maks bredde | 1500 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1396 |
| Motor kw | 76 kw |
| Motor hk | 102 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 76 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 75 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/65 R14 T |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 180 km/h |
| Akselerasjon | 10.2 s |
| Drivstoffby | 8.8 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.3 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.6 l/100km |