Generell informasjon
| År | 2002 - - |
| Merke | Renault |
| Motor | 2.0 TD (113 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | 25 (RF) |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3990 mm |
| Bredde | 1688 mm |
| Høyde | 1419 mm |
| Akselavstand | 2500 |
| Vekt | 1419 kg |
| Maks bredde | 1600 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1994 |
| Motor kw | 83 kw |
| Motor hk | 111 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 83 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 84,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 185 km/h |
| Akselerasjon | 9.1 s |
| Drivstoffby | 7.7 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.2 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |