Generell informasjon
| År | 2013 - |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.5d MT (90 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Clio IV Estate |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4262 mm |
| Bredde | 1732 mm |
| Høyde | 1448 mm |
| Akselavstand | 2589 |
| Vekt | 1448 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | 300 l |
Motoroverføring
| Motor | 1461 |
| Motor kw | 66 kw |
| Motor hk | 88 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 66 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 76 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 45 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 181 km/h |
| Akselerasjon | 11.9 s |
| Drivstoffby | 3.6 l/100km |
| Drivstoffvei | 3 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 3.2 l/100km |
2 år siden