Generell informasjon
| År | 2001 - - |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.9 dCi 4X4 (80 HP) |
| Kroppstype | Estate |
| Modell | Kangoo Express (FC_) |
| dører | 4 |
| seter | 2 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3995 mm |
| Bredde | 1663 mm |
| Høyde | 1894 mm |
| Akselavstand | 2624 |
| Vekt | 1894 kg |
| Maks bredde | 1830 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1870 |
| Motor kw | 59 kw |
| Motor hk | 79 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 59 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 80 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 142 km/h |
| Akselerasjon | 16.2 s |
| Drivstoffby | 9.3 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.3 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |