Generell informasjon
| År | 2008 - 2013 |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.5d MT (65 HP) |
| Kroppstype | Compact MPV |
| Modell | Kangoo II |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4213 mm |
| Bredde | 2133 mm |
| Høyde | 1819 mm |
| Akselavstand | 2697 |
| Vekt | 1819 kg |
| Maks bredde | 1954 kg |
| Bootkapasitet | 660 l |
Motoroverføring
| Motor | 1461 |
| Motor kw | 48 kw |
| Motor hk | 64 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 48 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 76 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |