Generell informasjon
| År | 2002 - - |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.5 dCi (80 HP) |
| Kroppstype | Estate |
| Modell | Kangoo Passenger (KC) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3995 mm |
| Bredde | 1663 mm |
| Høyde | 1827 mm |
| Akselavstand | 2600 |
| Vekt | 1827 kg |
| Maks bredde | 1620 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1461 |
| Motor kw | 59 kw |
| Motor hk | 79 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 59 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 76 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/65 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 146 km/h |
| Akselerasjon | 16.3 s |
| Drivstoffby | 6.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.5 l/100km |