Generell informasjon
| År | 2001 - 2007 |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.9 dCi (107 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Laguna II |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4576 mm |
| Bredde | 1772 mm |
| Høyde | 1429 mm |
| Akselavstand | 2740 |
| Vekt | 1429 kg |
| Maks bredde | 1935 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1870 |
| Motor kw | 78 kw |
| Motor hk | 105 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 78 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 80 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 6 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 190 km/h |
| Akselerasjon | 12.3 s |
| Drivstoffby | 7.3 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.6 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.6 l/100km |