Generell informasjon
| År | 2009 - 2014 |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.4 MT (75 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Logan I Facelift |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4250 mm |
| Bredde | 1735 mm |
| Høyde | 1525 mm |
| Akselavstand | 2630 |
| Vekt | 1525 kg |
| Maks bredde | 1535 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1390 |
| Motor kw | 55 kw |
| Motor hk | 74 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 55 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 79,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 165/80 R14 |
| hjul | 5.5J x 14 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 162 km/h |
| Akselerasjon | 13 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |