Generell informasjon
| År | 2009 - 2014 |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.6 MT (102 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Logan I Facelift |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4250 mm |
| Bredde | 1735 mm |
| Høyde | 1525 mm |
| Akselavstand | 2630 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 75 kw |
| Motor hk | 101 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 75 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 79,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | EURO IV |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R15 |
| hjul | 6.5J x 15 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |