Generell informasjon
| År | 2014 - |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.6 MT (82 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Logan II |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4346 mm |
| Bredde | 1733 mm |
| Høyde | 1517 mm |
| Akselavstand | 2634 |
| Vekt | 1517 kg |
| Maks bredde | 1545 kg |
| Bootkapasitet | 510 l |
Motoroverføring
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 60 kw |
| Motor hk | 80 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 60 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 79,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | EURO V |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 172 km/h |
| Akselerasjon | 11.9 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |