Generell informasjon
| År | 2006 - - |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.5 dCi (65 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Logan MCV |
| dører | 5 |
| seter | 7 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4450 mm |
| Bredde | 1740 mm |
| Høyde | 1674 mm |
| Akselavstand | 2905 |
| Vekt | 1674 kg |
| Maks bredde | 1810 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1461 |
| Motor kw | 48 kw |
| Motor hk | 64 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 48 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 76,0 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 150 km/h |
| Akselerasjon | 17.7 s |
| Drivstoffby | 6.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.3 l/100km |