Generell informasjon
| År | 2006 - - |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.6i 16V (105 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Logan MCV |
| dører | 5 |
| seter | 7 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4450 mm |
| Bredde | 1740 mm |
| Høyde | 1674 mm |
| Akselavstand | 2905 |
| Vekt | 1674 kg |
| Maks bredde | 1810 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 77 kw |
| Motor hk | 103 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 77 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 79,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 183 km/h |
| Akselerasjon | 10.2 s |
| Drivstoffby | 9.8 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.3 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.5 l/100km |