Generell informasjon
| År | 2006 - - |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.4 (75 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Logan Van |
| dører | 5 |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4450 mm |
| Bredde | 1740 mm |
| Høyde | 1636 mm |
| Akselavstand | 2900 |
| Vekt | 1636 kg |
| Maks bredde | 1740 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1390 |
| Motor kw | 55 kw |
| Motor hk | 74 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 55 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 79,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 155 km/h |
| Akselerasjon | 15.6 s |
| Drivstoffby | 10 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.2 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.6 l/100km |