Generell informasjon
| År | 2001 - 2002 |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.9 dCi (102 HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | Megane Coach I (DA) |
| dører | 2 |
| seter | 4 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3697 mm |
| Bredde | 1698 mm |
| Høyde | 1366 mm |
| Akselavstand | 2468 |
| Vekt | 1366 kg |
| Maks bredde | 1550 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1870 |
| Motor kw | 75 kw |
| Motor hk | 101 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 75 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 80 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/60 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 189 km/h |
| Akselerasjon | 11.2 s |
| Drivstoffby | 8.6 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.1 l/100km |