Generell informasjon
| År | 2009 - - |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.5 dCi (106 Hp) |
| Kroppstype | Estate |
| Modell | Megane III |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4295 mm |
| Bredde | 1808 mm |
| Høyde | 1471 mm |
| Akselavstand | 2641 |
| Vekt | 1471 kg |
| Maks bredde | 1762 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1461 |
| Motor kw | 78 kw |
| Motor hk | 105 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 78 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 76 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |