Generell informasjon
| År | 2008 - - |
| Merke | Saab |
| Motor | 2.8T V6 (280Hp) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | 9-3 Cabriolet II (E) |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4635 mm |
| Bredde | 1762 mm |
| Høyde | 1434 mm |
| Akselavstand | 2675 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2792 |
| Motor kw | 205 kw |
| Motor hk | 275 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 205 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 62 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/45 R17 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |