Generell informasjon
| År | 2011 - - |
| Merke | Saab |
| Motor | 1.6T (180Hp) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | 9-5 Sedan II |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5008 mm |
| Bredde | 1868 mm |
| Høyde | 1467 mm |
| Akselavstand | 2837 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 132 kw |
| Motor hk | 177 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 132 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 75 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 220 km/h |
| Akselerasjon | 9.5 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |