Generell informasjon
| År | 2005 - 2006 |
| Merke | Saleen |
| Motor | 7.0 i V8 (558 HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | S7 Twin Turbo |
| dører | 2 |
| seter | 2 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4774 mm |
| Bredde | 1990 mm |
| Høyde | 1040 mm |
| Akselavstand | 2700 |
| Vekt | 1040 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 7011 |
| Motor kw | 550 kw |
| Motor hk | 737 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 550 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | 104,8 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 72 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 275/30 ZR19 ?????, 355/25-19 ??? |
| hjul | 19 in. x 9.5 ?????, 335/30ZR20 ??? |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 399 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |
2 år siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden