Generell informasjon
| År | 2006 - - |
| Merke | Saturn |
| Motor | 3.6L V-6 (252 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Aura XR |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4851 mm |
| Bredde | 1786 mm |
| Høyde | 1475 mm |
| Akselavstand | 2852 |
| Vekt | 1475 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3600 |
| Motor kw | 185 kw |
| Motor hk | 248 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 185 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 94 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 62 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/50 R18 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 185 km/h |
| Akselerasjon | 6.2 s |
| Drivstoffby | 13.1 l/100km |
| Drivstoffvei | 8.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |