Generell informasjon
| År | 1999 - 2000 |
| Merke | SEAT |
| Motor | 1.4 (60 HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | Cordoba Vario |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4163 mm |
| Bredde | 1640 mm |
| Høyde | 1433 mm |
| Akselavstand | 2443 |
| Vekt | 1433 kg |
| Maks bredde | 1480 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1390 |
| Motor kw | 44 kw |
| Motor hk | 59 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 44 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 76,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 45 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/70 R 13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 155 km/h |
| Akselerasjon | 16.4 s |
| Drivstoffby | 8.9 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |