Generell informasjon
| År | 1995 - 1998 |
| Merke | Skoda |
| Motor | 1.3 LX (54 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Felicia I Kombi (795) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4235 mm |
| Bredde | 1635 mm |
| Høyde | 1420 mm |
| Akselavstand | 2450 |
| Vekt | 1420 kg |
| Maks bredde | 1460 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1289 |
| Motor kw | 40 kw |
| Motor hk | 54 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 40 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 75 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 42 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 165/70R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 151 km/h |
| Akselerasjon | 16.5 s |
| Drivstoffby | 8.8 l/100km |
| Drivstoffvei | 5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.1 l/100km |
2 år siden
2 år siden