Generell informasjon
| År | 2013 - |
| Merke | Skoda |
| Motor | 2.0d AT (170 HP) 4WD |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Suberb II Combi Facelift |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4833 mm |
| Bredde | 1817 mm |
| Høyde | 1511 mm |
| Akselavstand | 2761 |
| Vekt | 1511 kg |
| Maks bredde | 2219 kg |
| Bootkapasitet | 1865 l |
Motoroverføring
| Motor | 1968 |
| Motor kw | 125 kw |
| Motor hk | 168 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 125 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 81 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | EURO V |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 217 km/h |
| Akselerasjon | 8.8 s |
| Drivstoffby | 6.8 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.1 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.7 l/100km |