Generell informasjon
| År | 2009 - - |
| Merke | Skoda |
| Motor | 1.8 TSI (152Hp) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Superb II |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4838 mm |
| Bredde | 1817 mm |
| Høyde | 1461 mm |
| Akselavstand | 2761 |
| Vekt | 1461 kg |
| Maks bredde | 2086 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1798 |
| Motor kw | 111 kw |
| Motor hk | 149 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 111 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16, 225/45 R17 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 216 km/h |
| Akselerasjon | 8.9 s |
| Drivstoffby | 9.4 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.2 l/100km |