Generell informasjon
| År | 2008 - - |
| Merke | Skoda |
| Motor | 1.9 TDI (105Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Superb II |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4838 mm |
| Bredde | 1817 mm |
| Høyde | 1461 mm |
| Akselavstand | 2761 |
| Vekt | 1461 kg |
| Maks bredde | 2076 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1896 |
| Motor kw | 77 kw |
| Motor hk | 103 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 77 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 79,5 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/45 R17 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 190 km/h |
| Akselerasjon | 12.5 s |
| Drivstoffby | 7.3 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.7 l/100km |