Generell informasjon
| År | 1997 - - |
| Merke | SsangYong |
| Motor | 2.3 i 16V (140 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Korando (KJ) |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4330 mm |
| Bredde | 1841 mm |
| Høyde | 1940 mm |
| Akselavstand | 2480 |
| Vekt | 1940 kg |
| Maks bredde | 2515 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2295 |
| Motor kw | 103 kw |
| Motor hk | 138 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 103 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 90,9 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 235/75 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 165 km/h |
| Akselerasjon | 12.5 s |
| Drivstoffby | 17.1 l/100km |
| Drivstoffvei | 10 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |