Generell informasjon
| År | 1995 - - |
| Merke | SsangYong |
| Motor | 2.3 i 16V (150 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Musso (FJ) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4640 mm |
| Bredde | 1905 mm |
| Høyde | 1735 mm |
| Akselavstand | 2630 |
| Vekt | 1735 kg |
| Maks bredde | 2520 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2299 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hk | 147 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 110 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 95,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 75 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 235/75 R15 S |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 175 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 14.3 l/100km |