Generell informasjon
| År | 1993 - - |
| Merke | SsangYong |
| Motor | 2.9 D (95 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Musso (FJ) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4640 mm |
| Bredde | 1905 mm |
| Høyde | 1720 mm |
| Akselavstand | 2630 |
| Vekt | 1720 kg |
| Maks bredde | 2520 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2874 |
| Motor kw | 70 kw |
| Motor hk | 94 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 70 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | 5 |
| Sylinder diameter | 89 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 80 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 235/75 R15 S |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 145 km/h |
| Akselerasjon | 20.4 s |
| Drivstoffby | 12.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 8.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |