Generell informasjon
| År | 1995 - - |
| Merke | SsangYong |
| Motor | 3.2 i 24V (220 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Musso (FJ) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4640 mm |
| Bredde | 1905 mm |
| Høyde | 1735 mm |
| Akselavstand | 2630 |
| Vekt | 1735 kg |
| Maks bredde | 2520 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3199 |
| Motor kw | 161 kw |
| Motor hk | 216 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 161 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 89,9 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 75 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 235/75 R15 H |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 194 km/h |
| Akselerasjon | 10.2 s |
| Drivstoffby | 18.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 13.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 14.3 l/100km |