Generell informasjon
| År | 1994 - 1998 |
| Merke | Subaru |
| Motor | 1.2 (61 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Domingo I |
| dører | 5 |
| seter | 6 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3525 mm |
| Bredde | 1415 mm |
| Høyde | 1995 mm |
| Akselavstand | 1885 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1189 |
| Motor kw | 45 kw |
| Motor hk | 60 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 45 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 3 |
| Sylinder diameter | 78 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 40 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |