Generell informasjon
| År | 2005 - 2007 |
| Merke | Subaru |
| Motor | 2.0 i 16V (160 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Impreza II |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4465 mm |
| Bredde | 1740 mm |
| Høyde | 1440 mm |
| Akselavstand | 2525 |
| Vekt | 1440 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1994 |
| Motor kw | 117 kw |
| Motor hk | 157 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 117 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/50R16 88H |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 210 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 98 l/100km |