Generell informasjon
| År | 2002 - - |
| Merke | Suzuki |
| Motor | 1.6 i 16V GLX 4WD (103 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Liana Sedan I |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4350 mm |
| Bredde | 1690 mm |
| Høyde | 1545 mm |
| Akselavstand | 2480 |
| Vekt | 1545 kg |
| Maks bredde | 1670 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1586 |
| Motor kw | 76 kw |
| Motor hk | 102 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 76 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 78 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/55 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 160 km/h |
| Akselerasjon | 12.5 s |
| Drivstoffby | 9.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |