Generell informasjon
| År | 2006 - - |
| Merke | Suzuki |
| Motor | 1.6i AT 2WD (107HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Liana Wagon II |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4230 mm |
| Bredde | 1690 mm |
| Høyde | 1550 mm |
| Akselavstand | 2480 |
| Vekt | 1550 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1586 |
| Motor kw | 78 kw |
| Motor hk | 105 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 78 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 78 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 4 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 170 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | 9.6 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.3 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.5 l/100km |