Generell informasjon
| År | - - - |
| Merke | UAZ |
| Motor | 2.2TD (92Hp) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | 315148 Hunter |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4100 mm |
| Bredde | 1730 mm |
| Høyde | 2025 mm |
| Akselavstand | - |
| Vekt | 2025 kg |
| Maks bredde | 2550 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2240 |
| Motor kw | 67 kw |
| Motor hk | 90 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 67 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/75 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 120 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 10 l/100km |