Generell informasjon
| År | 2000 - - |
| Merke | UAZ |
| Motor | 2.5 TDI (103 Hp) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | 31604 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4240 mm |
| Bredde | 1828 mm |
| Høyde | 1935 mm |
| Akselavstand | 2400 |
| Vekt | 1935 kg |
| Maks bredde | 2575 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2500 |
| Motor kw | 76 kw |
| Motor hk | 102 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 76 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 90 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/75 R16 |
| hjul | 6J ? 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 135 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |