Generell informasjon
| År | 2000 - - |
| Merke | UAZ |
| Motor | 2.7 (132 Hp) |
| Kroppstype | - |
| Modell | 31622 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4630 mm |
| Bredde | 1828 mm |
| Høyde | 1948 mm |
| Akselavstand | 2760 |
| Vekt | 1948 kg |
| Maks bredde | 2840 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2700 |
| Motor kw | 97 kw |
| Motor hk | 130 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 97 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 90 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/75 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 150 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |