Generell informasjon
| År | 1976 - 1994 |
| Merke | VAZ |
| Motor | 1.3 (64 Hp) |
| Kroppstype | - |
| Modell | 21063 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4166 mm |
| Bredde | 1611 mm |
| Høyde | 1440 mm |
| Akselavstand | - |
| Vekt | 1440 kg |
| Maks bredde | 1445 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1300 |
| Motor kw | 47 kw |
| Motor hk | 63 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 47 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Carburetor |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 79 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 39 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/70 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 145 km/h |
| Akselerasjon | 18 s |
| Drivstoffby | 9.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 7.6 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |