Generell informasjon
| År | 1982 - - |
| Merke | VAZ |
| Motor | 1.3R (135 Hp) |
| Kroppstype | - |
| Modell | 21079 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4145 mm |
| Bredde | 1620 mm |
| Høyde | 1440 mm |
| Akselavstand | - |
| Vekt | 1440 kg |
| Maks bredde | 1430 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1308 |
| Motor kw | 99 kw |
| Motor hk | 133 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 99 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Carburetor |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 40 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/70 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 180 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |