Generell informasjon
| År | 2004 - - |
| Merke | VAZ |
| Motor | 1.5i (76 Hp) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | 21111 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4285 mm |
| Bredde | 1676 mm |
| Høyde | 1460 mm |
| Akselavstand | 2492 |
| Vekt | 1460 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1499 |
| Motor kw | 56 kw |
| Motor hk | 75 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 56 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 43 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/70 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 162 km/h |
| Akselerasjon | 14 s |
| Drivstoffby | 8.8 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.5 l/100km |