Generell informasjon
| År | 2004 - - |
| Merke | VAZ |
| Motor | 1.6i (80Hp) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | 21112 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4285 mm |
| Bredde | 1680 mm |
| Høyde | 1480 mm |
| Akselavstand | 2492 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1596 |
| Motor kw | 59 kw |
| Motor hk | 79 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 59 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |