Generell informasjon
| År | 2000 - - |
| Merke | VAZ |
| Motor | 1.5 i (78 Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 2115-20 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4330 mm |
| Bredde | 1650 mm |
| Høyde | 1415 mm |
| Akselavstand | 2460 |
| Vekt | 1415 kg |
| Maks bredde | 1395 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1500 |
| Motor kw | 57 kw |
| Motor hk | 76 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 57 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 43 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/70 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 170 km/h |
| Akselerasjon | 14 s |
| Drivstoffby | 10 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.3 l/100km |