Generell informasjon
| År | 2006 - - |
| Merke | VAZ |
| Motor | 1.6i (215Hp) |
| Kroppstype | Pickup |
| Modell | Revolution II |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3650 mm |
| Bredde | 1750 mm |
| Høyde | 1200 mm |
| Akselavstand | 2400 |
| Vekt | 1200 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1596 |
| Motor kw | 158 kw |
| Motor hk | 212 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 158 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-98 |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 255/40 - 18 |
| hjul | 18 ? 9 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 260 km/h |
| Akselerasjon | 6.5 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |