Generell informasjon
| År | 1990 - 1991 |
| Merke | Volkswagen |
| Motor | 1.8i (98Hp) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Golf II Country |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4255 mm |
| Bredde | 1705 mm |
| Høyde | 1555 mm |
| Akselavstand | 2480 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1781 |
| Motor kw | 72 kw |
| Motor hk | 96 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 72 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 81 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |