Generell informasjon
| År | 1999 - - |
| Merke | Volkswagen |
| Motor | 1.8 4motion (125 HP) |
| Kroppstype | - |
| Modell | Golf IV Variant (1J5) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4397 mm |
| Bredde | 1735 mm |
| Høyde | 1473 mm |
| Akselavstand | 2515 |
| Vekt | 1473 kg |
| Maks bredde | 1625 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1781 |
| Motor kw | 92 kw |
| Motor hk | 123 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 92 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 81 mm |
| Ventiler i sylindere | 5 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 62 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 201 km/h |
| Akselerasjon | 9.9 s |
| Drivstoffby | 11.7 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.3 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |