Generell informasjon
| År | 1999 - - |
| Merke | Volkswagen |
| Motor | 2.8 V6 4motion (204 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Golf IV Variant (1J5) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4397 mm |
| Bredde | 1735 mm |
| Høyde | 1470 mm |
| Akselavstand | 2515 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2792 |
| Motor kw | 150 kw |
| Motor hk | 201 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 150 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 81 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |